Kliendid

“Põlva Spordikooli kogemus Idee Turg OÜ teenustega on vägagi positiivne. Meie töötajatega koolituspäeva läbi viinud koolitajad  olid väga professionaalsed, eriti meeldiv oli see, et koolitajad sõitsid enne koolituse korraldamist teenuse tellijaga isiklikult kohtuma. Kohtumisel räägitu ja arutatu tagas ühtlasi selle, et koolitajad oskasid viia koolituse läbi vastavalt telliva ettevõtte tööspetsiifikast lähtuvalt. Ka koolitusel osalenud inimesed on koolitajaid ning koolitust väga kiitnud, tihti on jutuajamistes  kõrva jäänud, et töötajad viitavad ühe või teise probleemi puhul sellele, mida neile koolitusel räägiti.”

Markus Käo, Põlva Spordikooli direktor

Õppuritel on võimalik harrastada seitset spordiala – käsipall, võrkpall, kergejõustik, orienteerumine, laskmine, murdmaasuusatamine, vabamaadlus. 

Plantest Grupp OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb taimede kasvatamisega. Oma eesmärgiks oleme võtnud eelkõige taimede kasvatamise, mitte nende maaletoomise. Kuna müüdavad taimed on vähemalt ühe talve siin talvitunud, võib klient olla kindel nende elujõulisuses.

Pakuvad lasteaedadele erinevaid võimalusi konsolideeritud tööks. Digitaalne õppepäevik, nädala- ja kuuplaan, raportid, pilvepõhine dokumendihaldus, erinevad kalendrid, personali töögraafikud, jpm.

Juunika Koolitus OÜ koolitusasutuse põhitegevusala on täiskasvanute koolitamine. Koolitustegevusega alustati 1997. aastal Tartus. Täna korraldavad koolitusi üle Eesti.

Pakub kvaliteetset ehitusliku projekteerimise ja konsultatsiooniteenust kõikidele ehitusprojektide osadele kompaktselt ühest ettevõttest. Pakub ehitusprojekte ühes või mitmes järgmises staadiumis: eelprojekt, põhiprojekt või tööprojekt. Samuti tegelevad eskiisprojektide ja tootejooniste valmistamisega.