Kes me oleme?

Idee Turg OÜ väärtustab inimese igakülgset arengut, elukestva õppimise kaudu õpime ise ja õpetame teisi. Idee Turg OÜ on suunatud ettevõtetele ning asutustele ja eraisikutele, kes vajavad koolitusi ja/või konsultatsioone erinevates valdkondades, mida viivad läbi oma valdkonna spetsialistid.

Suurem tähelepanu on suunatud järgmistele valdkondadele: majandus, turundus, teenindus, müük,  kaubandus ja võõrkeeled. Koolituste õppesisu loomisel keskendutakse kliendi ootustele ning rahulolule. Meie koolituskalendriga on võimalik tutvuda siin.

Lisaks koolitustele ning konsultatsioonidele pakub Idee Turg OÜ äriplaanide koostamise ning vormistamise teenust. Samuti pakume turundusalaseid teenuseid – kui tunnete, et soovite turundusjuhi palkamiselt tööjõukulusid kokku hoida, siis võtke meiega julgesti ühendust. Saame olla Teie ettevõtte turundusjuht.

Idee Turg OÜ on Eesti Võlausaldajate Liidu liige ning tunnistatud turvaliseks partneriks. Tunnistus on leitav siit.

Täiendkoolitusasutusele Idee Turg on väljastatud majandustegevusteade nr 209763. Majandustegevusteade on täiendkoolitusasutuse kinnitus, et ta järgib kõiki täiskasvanute koolituse seadusest ning täiendkoolituse standardist tulenevaid nõudeid. Idee Turg OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Koolitusasutus Idee Turg on Sotsiaalministeeriumis registreeritud (4.1-5/902-2) ning heaks kiidetud töötervishoiu- ja tööohutusalaste välja- ja täiendõppekursuste läbiviimiseks „Töötervishoiu ja tööohutuse seaduse“ alusel.

Võta ühendust