Turundusplaanid

Turundustrateegia kaardistab ära ettevõtte turunduse üldised eesmärgid. Enamasti on turunduse, nagu ka ettevõtte, eesmärgiks kasumi maksimeerimine. Kuid eesmärkide hulka kuuluvad ka kliendirahulolu suurendamine, uue toote või teenusega turule tulemine või hoopiski uutele turgudele sisenemine. Turundusplaan kirjeldab tegevusi, kuidas turundusstrateegia ellu viiakse. Ühtlasi on ettevõttel võimalik meilt sisse osta turundusjuhi teenust. See on mõeldud eelkõige neile, kellel pole ressurssi või vajadust täiskohaga turundusjuhi järele.

Sotsiaalmeedia on eelkõige kliendis usaldusväärsuse tekitamine. Sotsiaalmeedia kanalid Facebook ja Instagram loovad võimaluse olla kliendi jaoks alati nähtaval kohal. Kampaaniad on hea võimalus oma brändi tutvustamiseks ning uute klientide leidmiseks. Meie loovad lahendused ja kogemus aitavad leida parima kampaania vormi vastavalt ettevõtte vajadustele ja ootustele.

Oleme abiks igas ettevõtluse etapis!

Aitame koostada ja vormistada Sinu ettevõtte äriplaani ja turundusplaani. Ühtlasi pakume erinevates valdkondades konsultatsioone.

Küsi personaalset pakkumist
Võta ühendust