Koostööpartnerid

Excellent Business Solutions Eesti AS

Excellent Business Solutions Eesti AS on äritarkvara Standard Booksi arendaja ja ainuesindaja Eestis. Standard Books on Eesti turu jaoks kohandatud pilvepõhine äritarkvara lahendus, mis ei ole lihtsalt raamatupidamisprogramm. Standard Booksis on ligi 30 võimalust, mis toetavad kogu ettevõtete igapäevast äritegevust. Sealhulgas raamatupidamine, müügihaldus, hooldusteenindus, logistika, kinnisvarahaldus, kliendihaldus, tootmine ja mitmed teised vahendid ärianalüüsiks ning ettevõtte juhtimiseks.

Enam kui 18 aasta jooksul on Excellent loonud lahendusi rohkem kui 30 000-le Eesti ettevõttele. Pikaajalised kogemused on teinud Excellentist usaldusväärse koostööpartneri. Excellenti eesmärk on pakkuda parimat äritarkvara koos suurepärase klienditeenindusega, et aidata oma klientidel õnnestuda! Lae alla tasuta demo kodulehelt ning veendu sobivuses ise.

Vaata kodulehte

WideWise OÜ

Digiagentuur. Üks paljudest, kuid siiski üks vähestest, kes nii strateegiliselt ja taktikaliselt tegutseb. WideWise on Idee Turu partneriks koolituse läbinutele, kes vajavad koolituste järgselt lisajõudu turunduslahenduste väljatöötamisel ja elluviimisel.

Vaata kodulehte

Koreli OÜ

Digiloom on kooslus digitaalsusest ja loomingulisusest. Tegeletakse peamiselt veebilehtede (nii kodulehed kui ka e-poed) disainimisega ja loomisega. Lisaks aidatakse veebileht teha internetis nähtavaks läbi SEO (seadistamine ja kirjutamine). Lisateenusena pakutakse graafilist disaini – logod, visiitkaardid, bännerid, plakatid. Erinevaid lahendusi luuakse nii eraisikutele, alustavatele kui ka käima tõmmatud ettevõtetele. Digiloom on Koreli OÜ all tegutsev veebiarenduse bränd.

Vaata kodulehte

DataWire OÜ

Videovalve / Fotograafia / Elektroonika

Vaata kodulehte
Raaliki OÜ

Raaliki OÜ

Raaliki OÜ on Tartus tegutsev ettevõte, mille tegevusalaks on raamatupidamisteenuste osutamine (sh konsultatsiooni pakkumine) mikro- ja väikeettevõtjatele. Raaliki OÜ sihtgrupiks on Tartus ja selle ümbruskonnas tegutsevad ettevõtjad, kes soovivad raamatupidamise korralduse delegeerida asjatundja kätesse ning panustada ise rohkem põhitegevuse arendamisse. Raaliki OÜ on käima lükatud Eesti Töötukassa alustava ettevõtja toetuse abil  2017. aastal.

Võta ühendust