Kliendid meist

Ruudi Laan – Ruts Ehitus OÜ

Ruudi Laan

Ruts Ehitus OÜ - tegevjuht

Idee Turg koolituskeskuse ja koolitajate näol on tegemist väga pühendunud ja oma eriala teadvate koolitajatega. Nende kogemus ja suhtumine meeldis mulle väga. Nad julgustasid ja innustasid mind oma ideed ellu viima ning suuresti tänu nendele sain ka edukalt esitletud töötukassas oma äriplaani.

Koolitajad moodustavad koos hea tiimi, kuna on täiesti erinevad nii vanuselt kui ka iseloomult. Erinevus kollektiivis rikastab ja mind koolitasid kolm inimest, kes olid kõik erineva vanusega. Liina oli minuvanune, Ave oli minust vanem ja digimees Rainer oli minust noorem. Liina on selline mõnus energiapomm ning väga hästi oskab anda vastuseid erinevate valdkondade kohta. Ave on väga tore, selline natuke rahulikum, kuid väga suurte kogemustega ja kuidagi mõjub inimestele hästi. Rainer on noor ja väga lahtise peaga IT-mees, kes aitas mind ka peale koolitust ning alati tuli vastu ja vastas minu IT-alastele küsimustele.

Neil kõigil oli oma kindel koolitusmeetod ja leian, et kõigi meetodid olid tõhusad ja väga aksepteeritavad.

Mis kõige tähtsam – sain oma eesmärgid tänu nendele edukalt täide viia. Koolitus oli ka lõbus, mitte ainult tuim „koolipingi“ nühkimine.

Silver Hinno – Fotograaf Silver Hinno OÜ

Silver Hinno

Fotograaf Silver Hinno OÜ - tegevjuht ja fotograaf

Osalesin Idee Turg koolituskeskuse koolitusel “Ettevõtluse alustamise koolitus äriplaani koostamisega”. Tänu sellele koolitusele õnnestus mul  saavutada oma eesmärk – saada positiivne vastus Töötukassalt alustava ettevõtte toetuse saamiseks. Selle toetuse saamine andis mulle võimaluse täita oma unistus ja luua fotograafi teenust pakkuv ettevõte – olen väga tänulik Idee Turg koolitajatele, kelle juhendamisel äriplaan valmis.

Koolitajad olid väga professionaalsed ning koolituste ülesehitus oli huvitav.  Suurimaks plussiks oli meeldivalt väike koolitusrühm ning väga personaalne lähenemine. Oluliseks osaks hea tulemuse saavutamisel olid ka väga head näited koolitajatelt, kelle kogemustepagas oli suur ning keda oli huvitav kuulata.

Soovitan Idee Turg koolitusi kindlasti kõigile, kes soovivad häid algteadmisi oma ettevõttega alustamiseks.

Kaire Takjas – KTKoolitused OÜ

Kaire Takjas

KTKoolitused OÜ - juhatuse liige, koolitaja ja konsultant

Koolitusel “Ettevõtluse alustamise koolitus äriplaani koostamisega” osalemine andis mulle julguse ja teadmised, et luua oma ettevõte. Vajasin just sellist toetavat ja heade praktiliste kogemustega koolitajat nagu seda on Liina. Mul on väga hea meel, et sattusin tema koolitusele. Võin öelda, et Liina läbiviidud koolitus muutis mu elu ja seda muidugi positiivses suunas.

Liisi Laanemäe – Moover OÜ

Liisi Laanemäe

Moover OÜ - asutaja ja toidufotograaf

Osalesin Idee Turg ettevõtluse alustamise koolitusel, kui tekkis soov asutada oma ettevõte ja sellega seoses tuli kirjutada äriplaan. Koolitus oli intensiivne ja põhjalik, koolitajad pädevad jagama oma valdkonna teadmisi ja kogemusi. Jäin koolitusega väga rahule, äriplaan sai toetuse ja tänaseks olen edukalt toimiva ettevõtte juhatuse liige.

Merliis Tõldsepp

Merliis Tõldsepp

alustav ettevõtja - koolitusel osalenu

Minu kogemus koolituskeskusega Idee Turg oli palju meeldivam kui seda alguses mõnelt koolitusfirmalt üldse oodanud oleksin. Läbisin kokku kolm koolitust, kolme erineva koolitaja käe all – oma alal väga kogenud, ääretult professionaalsed ning igale õppijale läheneti personaalselt. Suured ning avarad klassiruumid, logistiliselt heas asukohas ning nii parkimisvõimalus kui ka bussipeatus asuvad täpselt maja ees. Tänu Covidile pidime küll õpinguid jätkama Zoomi keskkonnas, kus siiski tekitati mõnus keskkond õppimiseks, kõik oli väga hästi läbimõeldud ning organiseeritud. Koolituse käigus valminud äriplaanile tehti põhjalik tagasiside ning Töötukassa EVAT toetuse sain esimese taotlusega.

Maris Vahaste – Mõeldes Tervisele OÜ

Maris Vahaste

Mõeldes Tervisele OÜ - tegevjuht ja nõustaja

Osalesin Idee Turg OÜ ettevõtluse ja raamatupidamise baaskoolitusel. Valmis põhjalik ja tõsiseltvõetav äriplaan. Koolitused olid kaasahaaravad ja Liina suutis isegi “igava” raamatupidamise koolituse teha huvitavaks. Tõesti suurepärased koolitajad ja hästi üles ehitatud koolitused.

Marika Suominen – Kauem Kodus OÜ

Marika Suominen

Kauem Kodus OÜ - tegevjuht

Mõlemad koolitused olid super head ja kasulikud. Äriplaani poleks ilma koolituseta küll teha osanud. Koolitajad  Liina ja Sten, kannatlikud ja  alati abivalmid abistama ka väljaspool koolituse aega. Ka koduõpe sujus suurepäraselt, kõik toimis. Kõik, mis pidi saama tehtud (äriplaan ja koduleht), said valmis ja toimivad. Soovitan soojalt.

Kaja Ruhno – Kaja Ruhno Füsioteraapia OÜ

Kaja Ruhno

Kaja Ruhno Füsioteraapia OÜ - tegevjuht ja füsioterapeut

Soovitan südamerahuga! Koolitused on väga põhjalikud, annavad head teoreetilised ja praktilised oskused.  Kõik ootamatused, mis ettevõtluses võivad juhtuda, on koolitusel läbi töötatud.  Koolitus kattis absoluutselt kõik, mida päriselt ettevõtlusega tegelema hakates vaja on. Aitäh! Tegelikult võiksin ma pikalt, pikalt kirjutada, kui hea koolitus see oli. Tõesti, tänu Sulle, Liina, olen ettevõtja :).

Jana Kikkas – Kodukohvik Johanna OÜ

Jana Kikkas

Kodukohvik Johanna OÜ - juhatuse liige

Idee Turg OÜ koolitused on loodud vastavalt kliendi vajadusi, soove silmas pidades. Siit saab väga professionaalsel tasemel infot, teadmisi. Mis on eriti positiivne, siis isegi mõned aastad hiljem on Liina olnud oma suurepäraste teadmistega abiks. Aitäh, siiralt ja südamest.

Ave Uggur – Linnupesa kondiiter OÜ

Ave Uggur

Linnupesa kondiiter OÜ - tegevjuht

Koolitusel osalemine andis mulle juurde teadmisi, oskusi kuidas ettevõtet luua ning see toimima panna.

Koolitajad tunnevad oma valdkonda suurepäraselt ning tänu neile sain mina ettevõtjana juurde palju teadmisi alates äriplaanist lõpetades raamatupidamisega.

Kõige enam meeldis see, et kogu äriplaani koostamine oli  väga põhjalik ning andis võimaluse endal läbi mõelda kõik olulised nüansid ettevõtte loomise ja toimima panemise juures.

Siiani meenutan suure tänutundega koolitust ja koolitajaid ja materjalid on alati käeulatuses, et vajadusel sealt vajalikku infot otsida.

Võta ühendust